2 lipca 2019

Misja handlowa do Andaluzji dla przedstawicieli sektora górniczego

W imieniu Agencji Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA zapraszamy do udziału w misji handlowej dla przedstawicieli sektora górniczego, która odbędzie się w dniach 15 – 17 października 2019 r.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do importerów, dystrybutorów i dostawców materiałów, urządzeń, bądź surowców na potrzeby sektora górniczego, hutniczego, zainteresowanych poznaniem oferty produktowo-usługowej firm z Andaluzji.

Wyjazd organizowany jest przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019 (MMH www.mmhseville.com), które odbędą się w Sewilli. Koszt wyjazdu jednej osoby z polskiej firmy będzie w całości pokryty przez Agencję EXTENDA (przeloty, noclegi, śniadania i lunche, wizyty studyjne na targach i w lokalnych kopalniach). Oprócz ww. warunkiem uczestnictwa w misji i wzięcia udziału w spotkaniach B2B jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

Orientacyjny program wyjazdu:

14 października – przylot do Sewilli

15 października – wizyty studyjne w okolicach Sewilli oraz spotkania na targach MMH 2019

16 października – wizyty studyjne w okolicach Sewilli oraz spotkania na targach MMH 2019

17 października – wizyty studyjne i powrót do kraju (w zależności od możliwych połączeń lotniczych)

18 października – powrót do kraju

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski podejmuje, na podstawie formularza zgłoszeniowego, centrala Agencji Extenda w Sewilli.

Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy oraz orientacyjna lista uczestników po stronie hiszpańskiej dostępne są w warszawskim biurze Agencji Extenda (nr tel. 22 617 84 08 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Opublikowano: 02.07.2019 09:35
Poprawiono: 02.07.2019 11:28
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: