12 czerwca 2019

Poszukiwani producenci i dostawcy orzechów, nasion i suszonych owoców

Rumuńska firma z siedzibą w Transylwanii, prowadząca działalność importowo-eksportową poszukuje producentów produktów stosowanych w przemyśle spożywczym, takich jak: olej kokosowy z pierwszego tłoczenia, olej kokosowy RBD (rafinowany, bielony, dezodoryzowany), orzechy, nasiona i suszone owoce.

Firma powstała w 2008 r., jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem orzechów, nasion i suszonych owoców. Najważniejszym asortymentem firmy są: orzechy włoskie, migdały, suszone orzechy kokosowe, orzechy nerkowca, pestki dyni, pestki moreli, suszona żurawina, nasiona sezamu, siemię lniane, biała quinoa i inne.

Obecnie firma poszukuje nowych producentów/dostawców orzechów, nasion i suszonych owoców w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRRO20181004001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 12.06.2019 11:12
Poprawiono: 12.06.2019 11:12
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: