12 czerwca 2019

Poszukiwani producenci zdrowej żywności

Hiszpańska firma z siedzibą na Majorce od dwóch lat aktywnie działa w sektorze zdrowej żywności, oferując swoje produkty hotelom, restauracjom i firmom cateringowym. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z producentami wysokiej jakości zdrowej żywności bez alergenów, konserwantów, wzmacniaczy smaku czy emulgatorów spożywczych.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRES20190513001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

Przykładowe opakowanie

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.