12 czerwca 2019

Irlandzki dostawca produktów szybkozbywalnych poszukuje partnerów

Irlandzki dostawca tzw. produktów szybkozbywalnych nawiąże współpracę z producentami artykułów promocyjnych, naczyń do pieczenia, naczyń kuchennych, ceramiki, szkła, elementów plastikowych oraz druków / opakowań promocyjnych.

Firma, działając na rynku irlandzkim i brytyjskim od 2012 r., koncentruje się głównie na zaopatrzeniu sektora FMCG, spożywczego i napojów.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRUK20190425001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.