10 czerwca 2019

Dyskryminacja w miejscu pracy: jak wprowadzić rozsądne usprawnienia w praktyce

W imieniu Komisji Europejskiej zapraszamy na warsztaty „Dyskryminacja w miejscu pracy: jak wprowadzić rozsądne usprawnienia w praktyce”, które odbędą się w piątek, 27 czerwca 2019 r. W InterContinental Warszawa.

Warsztaty te są częścią kampanii uświadamiającej na temat dyskryminacji w miejscu pracy, zorganizowanej przez Komisję Europejską. To wydarzenie zgromadzi Komisję Europejską, pracodawców, organizacje pracodawców i związki zawodowe w celu wymiany poglądów na temat racjonalnych usprawnień. Będzie to okazja do podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami w tej sprawie i wyrażenia trudności, które możesz napotkać, a także rozwiązań / wsparcia, którego szukasz.

Najlepsze przykłady i opinie przekazane przez pracodawców podczas tego wydarzenia zostaną opublikowane w broszurze, która zostanie rozpowszechniona w całej Unii Europejskiej pod koniec kampanii.

Roboczy program wydarzenia.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz rejestracyjny online jak najszybciej i najpóźniej do 20 czerwca.

W przypadku pytań praktycznych prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań dotyczących treści możesz skontaktować się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 10.06.2019 08:01
Poprawiono: 10.06.2019 08:01
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: