22 maja 2019

Brytyjski startup poszukuje producentów swojej innowacyjnej nakrętki na butelki

Brytyjska firma opracowała koncepcję smakowej zakrętki do butelek wielokrotnego użytku. Firma powstała w 2018 r. Produkt dostępny jest w rozmiarze kieszonkowym, ma wymienne wkłady smakowe, pasuje na standardową butelkę z szyjką o średnicy 28 mm.

Firma chcąc wprowadzić swój produkt do sprzedaży, poszukuje partnerów biznesowych zainteresowanych współpracą w ramach umowy produkcyjnej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRUK20190410001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

Zdjęcia nakrętek

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 22.05.2019 10:38
Poprawiono: 22.05.2019 12:20
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: