17 maja 2019

Misja biznesowa do Norwegii – technologie poprawiające jakość życia

Zapraszamy producentów rozwiązań rehabilitacyjnych i poprawiających jakość życia (ang. welfare technologies) zainteresowanych dotacją z programu Grantów Norweskich do udziału w misji gospodarczej do Oslo w dniach 13-14 czerwca 2019 r. Organizatorem misji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Innovation Norway.

Kluczowym elementem misji będą spotkania b2b z członkami największego w Norwegii klastra medycznego Norway Health Tech oraz innymi podmiotami, które są zainteresowane wspólną realizacją projektów finansowanych z Norweskiego Mechanizmu Finansowego. W konkursie, zaplanowanym przez PARP na jesień 2019 r., będzie można uzyskać dotację nawet do 8 000 000 złotych.

Ponadto, przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny dwudniowy program, w tym spotkania z klastrem Oslo Cancer Center, instytutem badawczym SINTEF Welfare, Ambasadorem RP w Norwegii oraz prezesem prężnej Norwesko-Polskiej Izby Handlowej.

Dla kogo przeznaczona jest misja?

Dla firm chcących wprowadzić na rynek nowe lub znacząco ulepszone produkty poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym odpowiadające na potrzeby osób starszych.

Informacje o Funduszach Norweskich dla branży „welfare”

Jakie są koszty udziału w misji?

Udział w misji jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania (1 noc).

Kontakt

Zgłoszenia uczestnictwa w misji przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela pani Sylwia Banaszkiewicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 432 82 97.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na dole strony. Termin przyjmowania zgłoszeń to 31 maja 2019 r. Liczba uczestników jest ograniczona; o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

 

Opublikowano: 17.05.2019 08:02
Poprawiono: 11.06.2019 10:55
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: