14 maja 2019

Misja i Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lubljanie

Zapraszamy na międzynarodowe Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lublijanie (Słowenia) w dniach 5-6 czerwca 2019 r. z udziałem Wicepremiera Słowenii oraz Wiceministra Spraw Zagranicznych Słowenii.

W  2015 roku, z inicjatywy prezydentów Polski i Chorwacji, Andrzeja Dudy i Kolindy Grabar-Kitarović – postanowiono powołać grupę Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej, od Estonii przez Polskę po Chorwację, leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. Nadrzędne filary Inicjatywy to: rozwój gospodarczy, spójność europejska i więzi transatlantyckie. Celem grupy jest głównie współpraca na płaszczyznach: energetycznej, logistyczno-transportowej i informatyczno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowej. Prezydent RP Andrzej Duda będzie przewodniczył oficjalnej delegacji podczas szczytu w Lubljanie.

Tegoroczny program Szczytu oraz Forum koncentruje się na czterech kluczowych obszarach:

  • energia
  • infrastruktura
  • cyfryzacja
  • innowacje

oraz obejmie przekrojowe tematy stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa i wody.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania chęci udziału firmy z w/w sektorów a także, firmy zainteresowane współpracą na rynkach Słowenii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii, Słowacji i Węgier.  

Krajowa Izba Gospodarcza jako izba partnerska wydarzenia, prowadzi rekrutacje polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Szycie i Forum Biznesowym.

W ramach misji w dniach 4.06 (wylot)06.06 (powrót) organizator oferuje zakup biletu lotniczego na trasie Warszawa- Lubljana, ubezpieczenie podróżne, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach Misji, przygotowanie materiałów promocyjnych, opiekę agenta na miejscu. Uwaga: koszt udziału w Misji nie obejmuje kosztu noclegów- zapewniamy rezerwację grupową dla uczestników misji na preferencyjnych warunkach w hotelu****.

Koszt udziału: 2850 PLN+VAT + koszty noclegów.

Lista zainteresowanych firm zostanie przekazana stronie słoweńskiej do weryfikacji oraz do wygenerowania zaproszeń. Firmy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu tylko i wyłącznie po otrzymaniu indywidualnego zaproszenia  od organizatorów, stąd tez prośba do wszystkich Państwa zainteresowanych o pilną REJESTRACJĘ online zawierająca niezbędne dane wymagane przez organizatorów do otrzymania w/w zaproszenia.

Więcej informacji w pliku do pobrania oraz na stronie internetowej: https://www.three.si/2019-summit