14 maja 2019

Cypryjski eksporter produktów spożywczych poszukuje producentów i dostawców

Cypryjski eksporter produktów spożywczych (mrożone mięso, ryby, etc.) poszukuje producentów / dostawców / rzeźni w Europie, dla których może świadczyć usługi komercyjne lub usługi dystrybucyjne.

Firma powstała w 2010 roku, ma wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie mięsa i handlu. Firma specjalizuje się w eksporcie mrożonych produktów mięsnych (takich jak wieprzowina, wołowina, cielęcina, koza), drobiu (kurczak, indyk, kura) i innych towarów, takich jak ryby i warzywa. Firma poszukuje partnerów biznesowych zainteresowanych usługami dystrybucyjnymi lub usługą przedstawicielstwa handlowego.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRCY20190404001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 14.05.2019 10:58
Poprawiono: 14.05.2019 11:06
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: