9 maja 2019

Giełda kooperacyjna podczas targów Gamescom 2019

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2019 r., przy okazji targów gier komputerowych Gamescom w Kolonii.

Gamescom to jedno z największych na świecie wydarzeń dla branży gamingowej. W 2018 r. targi odwiedziło ponad 370 tysięcy osób ze 114 krajów, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 1000 firm z 56 krajów, czyniąc Gamescom największymi targami gier komputerowych w Europie i drugimi największymi na świecie.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.


Dla kogo przeznaczone są spotkania biznesowe?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gamingowej, w tym:

  • deweloperów,
  • wydawców,
  • producentów sprzętu gamingowego,
  • innych podmiotów świadczących usługi dla branży gamingowej.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy (aktywnego wyboru firm mogą dokonywać tylko uczestnicy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, wydawcy, inwestorzy, czy firmy świadczące usługi około branżowe. Reszta zarejestrowanych uczestników może być tylko zapraszana do udziału w spotkaniach);
  • W dniach 20-22 sierpnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.


Jakie są koszty udziału w giełdzie kooperacyjnej?

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi (w celu udziału w giełdzie kooperacyjnej należy zakupić bilety wejściowe typu „trade visitor” dostępnych na stronie organizatora targów)

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Giełda odbędzie się w strefie „Business Area” na stoisku Medien Digital Land NRW (Hala 4.1, stoisko B-031 - C-040).


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Jednocześnie informujemy, że w 2019 r. podczas targów Gamescom zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe. Więcej informacji na temat możliwości promocji na stoisku.

Dodatkowych informacji udziela: Sławomir Biedermann, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 09.05.2019 13:05
Poprawiono: 29.05.2019 13:18
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: