6 maja 2019

Poszukiwani producenci wsporników rynnowych i konsol ze stali ocynkowanej

Duński hurtownik rynien, konstrukcji stalowych, mebli sklepowych i biurowych poszukuje producenta wsporników rynnowych i konsol ze stali ocynkowanej. Potencjalny partner powinien mieć możliwość wykonywania cięcia, gięcia, wiercenia i galwanizowania dostarczanych wyrobów, a także być w stanie zorganizować ich transport w bezpiecznym opakowaniu. Hurtownik przewiduje, że całoroczne zlecenie wyniesie 575 000 sztuk.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRDK20190130001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 06.05.2019 11:50
Poprawiono: 13.05.2019 13:11
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: