6 maja 2019

Brytyjska firma poszukuje partnera do współpracy przy produkcji kosmetyku

Brytyjska firma, która opracowuje wyroby do pielęgnacji włosów dla mężczyzn, poszukuje partnera do produkcji generycznej wersji istniejącej pianki do włosów na bazie minoksydylu. Produkt będzie przeznaczony do stosowania miejscowego i będzie miał za zadanie zatrzymać wypadanie włosów. Firma jest zainteresowana zawarciem umowy produkcyjnej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRUK20190125001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 06.05.2019 11:50
Poprawiono: 13.05.2019 13:11
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: