6 maja 2019

Poszukiwani dostawcy surowców do pasz dla zwierząt hodowlanych

Turecka firma specjalizująca się w produkcji mieszanek paszowych pasz dla bydła, owiec i drobiu poszukuje międzynarodowych partnerów, którzy są w stanie dostarczyć takie surowce jak zboża (pszenica paszowa, kukurydza, jęczmień), nasiona roślin oleistych (słonecznik), otręby pszenne, śruta słonecznikowa, śruta rzepakowa itd. Dostarczane wyroby mają mieć stosowne certyfikaty i pochodzić z plantacji lub gospodarstw, w których stosuje się pełną dokumentację pozwalającą na identyfikację produktów.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRTR20181225001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Opublikowano: 06.05.2019 12:50
Poprawiono: 13.05.2019 13:10
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: