26 kwietnia 2019

Szwedzki startup odzieżowy nawiąże współpracę ze szwalnią

Kolekcje obejmą modę biznesową dla kobiet, w szczególności sukienki. Partner powinien zapewnić, oprócz produkcji, wsparcie w zakresie konstrukcji, modelowanie, stopniowanie rozmiarów, a także tkaniny i metki. Partner powinien być również gotowy do realizacji projektów proekologicznych, np. produkcji akcesoriów ze ścinek.

Pełna treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRSE20190405001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego. Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. Szukasz dostawców, nowych rynków zbytu lub nowych rozwiązań technologicznych? Skorzystaj z naszej bazy.

Zobacz też success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

 

Opublikowano: 26.04.2019 10:53
Poprawiono: 07.08.2019 13:36
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: