5 marca 2019

DMEA 2019 - giełda kooperacyjna dla branży rozwiązań IT w opiece zdrowotnej, 11 kwietnia 2019 r., Berlin

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas wiodących w Europie targów dedykowanych IT w medycynie, DMEA – Connecting Digital Health, które odbędą się w Berlinie w dniu 11 kwietnia 2019 r.

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli firm, uczelni i instytutów badawczych poszukujących lub oferujących innowacyjne pomysły w zakresie rozwiązań IT dla opieki zdrowotnej.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

11 kwietnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowane 20-minutowe spotkania pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

KOSZT

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny pod warunkiem umówienia min. dwóch spotkań w systemie b2b, w przeciwnym razie koszt udziału wynosi 55 Euro (koszt jednodniowej wejściówki na DMEA 2019). Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Termin rejestracji upływa 10 kwietnia 2019 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Strona wydarzenia

Więcej informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Opublikowano: 05.03.2019 12:09
Poprawiono: 22.03.2019 14:24
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: