21 stycznia 2019

Brexit a prowadzenie działalności gospodarczej - spotkanie

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza na spotkanie ws. konsekwencji brexitu dla prowadzonej działalności gospodarczej, które odbędzie się 24 stycznia 2019 r. w siedzibie Ministerstwa, w Warszawie na Placu Trzech Krzyży 3/5 (sala 115). 

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom oraz przedstawicielom ich izb, związków oraz stowarzyszeń bieżącej informacji dotyczącej brexitu, jak również kluczowych informacji bezpośrednio dotyczących wpływu brexitu na prowadzoną działalność gospodarczą w zakresie wybranych aspektów przez ekspertów Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a także Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz  Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tematami spotkania będą m.in. delegowanie pracowników, kwalifikacje zawodowe, dane osobowe, roaming oraz obrót towarami na rynku po brexicie.

Prosimy o potwierdzenie możliwości udziału w spotkaniu do 22 stycznia br. na adresy poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń).