PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki


PRENUMERUJ BIULETYN EURO INFO

Biuletyn Euro Info jest bezpłatnym czasopismem dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest on przygotowywany przez warszawski ośrodek Enterprise Europe Network, we współpracy ze wszystkimi ośrodkami Enterprise Europe Network działającymi w Polsce. 

W celu zaprenumerowania Biuletynu firmy z woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Firmy z pozostałych województw prosimy o kontakt z najbliższym ośrodkiem Enterprise Europe Network.

Dane są gromadzone i przetwarzane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie w celu wykonywania na Państwa rzecz usługi/lub udzielenia wsparcia w ramach zadań realizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP i to te zadania realizowane w interesie publicznym stanowią podstawę prawną przetwarzania danych.

Pozostałe informacje, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Danych Osobowych dostępne są w Zasadach ochrony danych osobowych w PARP na stronie www.parp.gov.pl.

 

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z redakcją:
Enterprise Europe Network przy PARP
ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
tel.: 0 22 432 89 86, faks: 0 22 432 86 20
e-mail: pawel_sikorski@parp.gov.pl 

Jeśli chcesz zrezygnować z prenumeraty Biuletynu Euro Info możesz to zrobić tutaj: Wypisz się