PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Polsko-Izraelskie Forum Gospodarcze, 19-20 czerwca 2018 r., Tel Awiw, Izrael

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Polsko-Izraelskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2018 r., w Tel Awiwie.Celem Forum, organizowanego przez polskie i izraelskie organizacje otoczenia biznesu pod patronatem honorowym Minister Przedsiębiorczości i Technologii – Jadwigi Emilewicz, jest przekazanie przedsiębiorcom z obu krajów informacji na temat nowych możliwości związanych z rozwojem polsko-izraelskiej współpracy gospodarczej oraz wsparcie ich w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów biznesowych.

 

Podczas Forum zaprezentowany zostanie potencjał polskich i izraelskich firm, działających w branżach IT/ICT, kosmicznej, FMCG oraz na rynku inwestycyjno-finansowym. Polscy uczestnicy Forum mogą wziąć udział w dodatkowych wydarzeniach organizowanych w ramach misji handlowej, organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Udział w Forum jest nieodpłatny. Uczestnicy pokrywają koszt przelotu i zakwaterowania na terenie Izraela we własnym zakresie.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w Forum, zachęcamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie

http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?lang=pl&id=67

Rejestracja trwa do 4 czerwca br.

W przypadku pytań organizacyjnych prosimy o kontakt z Iloną Pytlarską-Radziejewską pod adresem e-mail: Ilona.Pytlarska-Radziejewska@mpit.gov.pl

Do zobaczenia w Tel Awiwie!