PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Orły Eksportu Województwa Śląskiego, 5 kwietnia 2016 r., Katowice

W imieniu ośrodków Enterprise Europe Network afiliowanych przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach i Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. dziennika „Rzeczpospolita” oraz Partnerów Programu Rozwoju Eksportu zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Orły Eksportu Województwa Śląskiego, które odbędzie się 5 kwietnia w hotelu Monopol w Katowicach, ul. Dworcowa 5, o godz. 9.30.Regionalne Orły Eksportu to ogólnopolski cykl wydarzeń, który ma na celu promocję eksportu i tematów z nim związanych, poprzez omówienie najciekawszych rynków zbytu, wskazanie sektorów z największym potencjałem eksportowym oraz wyłonienie i nagrodzenie regionalnych liderów eksportu.

Prelegentami konferencji są uznani eksperci oraz przedstawiciele władz na szczeblu lokalnym i krajowym. Spotkania skierowane są do reprezentantów lokalnego biznesu, m.in. właścicieli firm produkcyjnych, dyrektorów ds. handlu, sprzedaży i eksportu.

Podczas wydarzenia zostaną uhonorowani laureaci KONKURSU ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO w poszczególnych kategoriach:

NAJLEPSZY EKSPORTER – kategoria główna
NAJDYNAMICZNIEJSZY EKSPORTER
INNOWACYJNY PRODUKT EKSPORTU
EKSPORTOWY PRODUKT
OSOBOWOŚĆ EKSPORTU

R.S.V.P. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 1 kwietnia 2016 r., e-mail: zuzanna.podkowicz@rp.pl tel.: 502 454 297
lub e-mail: damian.trzpil@rp.pl tel.: 501 691 816

Enterprise Europe Network jest partnerem wydarzenia. 

Więcej informacji oraz rejestracja

Prezentacja podsumowująca edycję 2015