PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Konferencja "eHealth: ICT solutions for Health Tech", 9 listopada 2016 r., Pfäffikon (Szwajcaria)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zapraszają do wzięcia udziału w konferencji pod tytułem "eHealth: ICT solutions for Health Tech", która odbędzie się 9 listopada 2016 r. w Pfäffikon w Szwajcarii.Informatyzacja w branży technologii medycznych jest kluczowym elementem dla rozwoju sektora e-zdrowia, jak również całego segmentu gospodarki związanego z ochroną zdrowia. Dlatego też, konferencja dedykowana jest przede wszystkim podmiotom zainteresowanym międzynarodową współpracą na styku branży IT/ICT i branży medycznej. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, jak również nawiązania międzynarodowej współpracy z partnerami ze Szwajcarii.

Rejestracji udziału w wydarzeniu należy dokonywać poprzez elektroniczny formularz zamieszczony TUTAJ

Szczegółowy program wydarzenia i wskazówki dojazdu do Pfäffikon znajdują się w załączeniu.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: nadja.leutert@sz.ch, lub bs@swisschamber.pl;

Ponadto, przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem biznesu w Szwajcarii mogą zarejestrować się również na wydarzenie pn. "Schwyz - Say Cheese !", które odbędzie się 10 listopada. Wydarzenie to będzie połączeniem prezentacji na temat możliwości biznesowych w kantonie Schwyz, z wizytą w okolicznym zakładzie produkcji sera, w którym uczestnicy dowiedzą się na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Szwajcarii.

W celu wzięcia udziału w tym wydarzeniu należy zaresjestrować się na konferencję "eHealth: ICT solutions for Health Tech" i na końcu formularza zaznaczyć udział w wydarzeniu "Schwyz - Say Cheese !"