PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Tajwańska misja handlowa z branży elementów złącznych, 18 czerwca 2015 r., Warszawa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 20 tajwańskich przedsiębiorstw z branży elementów złącznych. Spotkania odbędą się w dniu 18 czerwca 2015 r. w Hotelu Sofitel Victoria (Sala Gdańska). Jednocześnie ze spotkaniami b2b odbędzie się seminarium na temat tajwańskiej branży elementów złącznych.Tajwan jest drugim największym eksporterem elementów złącznych na świecie. Przedsiębiorstwa tajwańskie zaopatrują największe globalne koncerny, m.in. BMW, Mercedes, GM, Caterpillar, John Deere oraz Boeing. Tajwan jest drugim największym dostawcą elementów złącznych na polskim rynku.

Firmy podczas spotkań z polskimi partnerami zaprezentują elementy złączne wszelkich typów i zastosowań, w tym dla branż: budowlanej, motoryzacyjnej, meblarskiej, przemysłu i innych. Ponadto firmy oferują narzędzia, maszyny oraz produkcję na zamówienie.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ ?

W celu wzięcia udziału w spotkaniach należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw

Formularz zgłoszeniowy wraz z programem wydarzenia i katalogiem firm z Tajwanu znajduje się w załączeniu.

W razie pytań dotyczących spotkań b2b prosimy o kontakt z Panem Sławomirem Biedermannem (slawomir_biedermann@parp.gov.pl) lub Panem Pawłem Kotańskim (pawel@ttcw.it.pl).

Ponadto informujemy, że w trakcie misji będzie możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniu z Panem Dave Tsai, Project Managerem targów Fastener Taiwan, trzecich największych targów w tej branży na świecie, który wygłosi prezentację na temat tajwańskiej branży elementów złącznych (prezentacja w jęz. angielskim).

W razie pytań dotyczących spotkania z Panem Dave Tsai prosimy o kontakt z Panią Sandrą Piotrowską (sandra@ttcw.it.pl)