PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Misja gospodarcza na targi motoryzacyjne TAIPEI AMPA 2016, 6-9 kwietnia 2016 r.,Tajpej (Tajwan)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Taiwan Trade Center Warsaw* mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji handlowej na targi TAIPEI AMPA 2016 – jedne z wiodących targów motoryzacyjnych Azji.TAIPEI AMPA 2016

Zajmując wiodącą pozycję na światowym motoryzacyjnym rynku wtórnym, tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty, a także oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z całego świata. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

Targi składają się z 4 komplementarnych części: Międzynarodowych Targów Części Samochodowych i Akcesoriów Samochodowych (TAIPEI AMPA 2016), Międzynarodowych Targów Elektroniki Samochodowej (AUTOTRONICS TAIPEI 2016), Międzynarodowych Targów Motocyklowych (MOTORCYCLE TAIWAN 2016)  oraz Międzynarodowych Targów Pojazdów Elektrycznych (EV TAIWAN), które odbędą się w Tajpej, w dniach 6-9 kwietnia 2016 r.

Tegoroczna impreza odbędzie się w Taipei World Trade Centre NANGANG Exhibition Hall. Targi Taipei AMPA 2016 to przede wszystkim:    

  • Profesjonalne targi B2B
  • Najlepsza platforma zakupów części samochodowych na aftermarket
  • Ponad 1400 firm motoryzacyjnych z 22 państw na ponad 3,800 stoiskach
  • Ponad 43,000 odwiedzających z ponad 130 państw (liczba stale wzrasta)
  • Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd w przyszłość motoryzacji
  • Ponad 1,100 spotkań handlowych B2B

Targi skierowane są do przedstawicieli firm z branży samochodowej. Wśród głównych grup wystawianych produktów znajdują się m.in.:

- samochodowe części zamienne, części nadwozia i podwozia, karoserie samochodowe, części silników oraz osprzęt, części do pojazdów elektrycznych, układy hamulcowe, układy chłodzenia, układy sterowania, układy zawieszenia, układy wydechowe, oświetlenie, koła, opony, części gumowe oraz z tworzyw sztucznych, części elektryczne, elektronika i akcesoria samochodowe, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie warsztatu, klimatyzacja, zabezpieczenia, kosmetyka samochodowa i tuning oraz wiele innych.

UDZIAŁ W MISJI

Każdy z uczestników misji będzie miał możliwość m.in.:

  • bezpośrednich spotkań z tajwańskimi przedsiębiorcami, zaaranżowanymi wcześniej w oparciu o wskazania uczestników misji,
  • uczestnictwa w licznych imprezach towarzyszących (seminaria),
  • istnieje także możliwość umówienia indywidualnych spotkań i wizyt w miejscowych firmach (w przypadku wyrażenia zainteresowania przez firmy biorące udział w misji organizator skontaktuje się z tajwańskimi przedsiębiorcami w celu zaaranżowania takich wizyt).

Azja to wielkie rynki o wielu możliwościach dla polskich przedsiębiorców z branży części samochodowych, dlatego też gorąco zachęcamy do udziału w misji handlowej.

KOSZTY

Każdy przedsiębiorca, który zarejestruje się na targi TAIPEI AMPA 2016 za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego poniżej, otrzyma bezpłatne wejściówki na wszystkie cztery imprezy targowe. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.


UWAGA! Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie/refundację kosztów w związku z uczestnictwem w misji. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy osoby zainteresowane do bezpośredniego kontaktu (dane kontaktowe poniżej).


REJESTRACJA I INFORMACJE DODATKOWE

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o wypełnienie załączonego formularza rejestracyjnego oraz przesłanie go na adres: wojciech_chatys@parp.gov.pl 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: http://www.taipeiampa.com.tw

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Chatys
Departament Promocji Gospodarczej
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
tel.: +48 22 432 8547
Email: wojciech_chatys@parp.gov.pl


ZAŁĄCZNIKI


Formularz rejestracyjny na targi TAIPEI AMPA 2016
Zaproszenie na misje na targi motoryzacyjne TAIPEI AMPA 2016

 

* Taiwan Trade Center Warsaw - jest oddziałem TAITRY (Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego) - niedochodowej organizacji współfinansowanej przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, która promuje wymianę handlową między Tajwanem i krajami na całym świecie. TAITRA jest także organizatorem lub współorganizatorem większości imprez targowych odbywających się na Tajwanie, w tym targów motoryzacyjnych AMPA. Taiwan Trade Center Warsaw (http://warsaw.taiwantrade.com.tw ) jest polskim oddziałem TAITRA.