PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Giełda kooperacyjna podczas NanoIsrael 2016, 22-23 lutego 2016 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która zostanie zorganizowana podczas konferencji i targów NanoIsrael 2016 w Tel Awiwie. NanoIsrael to odbywająca się co 2 lata konferencja, obejmująca też część wystawienniczą, przyciągająca ponad 1000 przedstawicieli z branży nanotechnologii. Już po raz piąty uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania wystąpień liderów ze świata nauki, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i nawiązania kontaktów z profesjonalistami z całego świata, reprezentującymi takie sektory, jak medycyna, półprzewodniki, obronność, materiały i lotnictwo. Więcej o NanoIsrael 2016: www.kenesexhibitions.com/nanoisrael2016/

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy konferencji NanoIsrael 2016 będą mogli nieodpłatnie wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network. Rejestracja jest już dostępna na stronie www.b2match.eu/nanoisrael2016 i potrwa do 20 lutego 2016 r.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej giełdy www.b2match.eu/nanoisrael2016/registration określają w języku angielskim profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Kompletne profile są sprawdzane i publikowane w katalogu on-line na stronie www.b2match.eu/nanoisrael2016/participants.
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy oraz potwierdzają lub odrzucają propozycje spotkań, które otrzymują.
  • Przed wydarzeniem uczestnicy otrzymują indywidualne harmonogramy, zawierające informacje o godzinie i lokalizacji spotkań. Ostateczne agendy spotkań zostaną wręczone na miejscu.
  • W dniach 22-23 lutego 2016 r. odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych, ok. 20-minutowych, dwustronnych spotkań między firmami. Szczegółowy program giełdy: www.b2match.eu/nanoisrael2016/pages/agenda

UWAGA Udział w giełdzie kooperacyjnej jest możliwy tylko dla zarejestrowanych uczestników konferencji NanoIsrael. Szczegółowe informacje na temat opłat i zasad rejestracji znajdą Państwo na stronie www.kenesexhibitions.com/nanoisrael2016/registration/. Rejestracja do udziału w konferencji NanoIsrael nie jest jednoznaczna z rejestracją na giełdę kooperacyjną.

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Zwolińska, PARP, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl