PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Audyt innowacyjności. Porównaj się z najlepszymi!

Sprzedajesz lub wprowadzasz na rynek innowacyjny produkt? Chciałbyś zobaczyć, jak inni zarządzają innowacjami w swoich firmach i uczyć się na ich doświadczeniach? Dodatkowo nie chciałbyś za to płacić?Nie składaj nigdzie wniosku, nie pisz projektu, nie czekaj na wyniki – przyjdź do nas! Centrum Rozwoju MŚP lub jeden z naszych partnerów w ramach Enterprise Europe Network nieodpłatnie przeprowadzi audyt innowacyjności w Twojej firmie – jeszcze tego samego dnia otrzymasz raport z porównaniem procesów Twojej firmy z procesami zachodzącymi w firmach będących liderami innowacji.

Korzystamy z metody IMP3rove oraz Innovation Health Check i po przeprowadzeniu audytu, bez ujawniania informacji o Twojej firmie innym użytkownikom, dokonujemy benchmarkingowej analizy jej sytuacji poprzez porównanie osiągniętych wyników ze średnimi oraz najlepszymi wynikami uzyskanymi przez wybrane przez Ciebie grupy odniesienia (np. firmy o podobnej wielkości, z tego samego kraju, czy z tej samej branży).

Rezultatem badania jest raport, w oparciu o który tworzymy rekomendacje, mające na celu  optymalizację procesów zarządzania innowacjami w firmie, tak aby zapewnić jej maksymalną konkurencyjność i trwały wzrost.

Więcej informacji o audytach innowacyjności