PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Szkoła dla eksportera - 30 filmów szkoleniowych na YouTube

„Szkoła dla Eksportera” to cykl wykładów online, które dostarczają rzetelnej wiedzy zarówno doświadczonym jak i początkującym eksporterom, a także osobom dopiero planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej za granicą. Do tej pory na kanale YouTube PARP udostępnione zostało 30 szkoleń z tej serii, podzielone na kilka lub kilkanaście odcinków tematycznych. To łącznie ponad 55 godzin bezpłatnych szkoleń.Co to jest "Szkoła dla Eksportera"?

„Szkoła dla Eksportera” to cykl wykładów online, które dostarczają rzetelnej wiedzy zarówno doświadczonym, jak i początkującym eksporterom, a także osobom dopiero planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej za granicą. Do tej pory na kanale YouTube PARP udostępnione zostało 30 szkoleń z tej serii, które zostały wyświetlone łącznie 250 tys. razy. Uzupełnieniem nagrań są prezentacje dołączone do każdego odcinka, ilustrujące poruszaną tematykę.

O Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network to największa na świecie sieć wspierająca małe i średnie przedsiębiorstwa w internacjonalizacji. Jej ośrodki funkcjonują w ponad 60 krajach na całym świecie. Sieć, której działalność jest współfinansowana przez Komisję Europejską, zapewnia: wsparcie w poszukiwaniu partnerów biznesowych oraz usługi informacyjne, doradcze i szkoleniowe w zakresie prowadzenia i finansowania działalności gospodarczej na rynkach Unii Europejskiej. W Polsce działa 30 jej ośrodków, a na całym świecie jest ich ponad 600.