PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

"Reklamacje i dochodzenie roszczeń z tytułu umowy spedycji i przewozu"

Zapraszamy na pierwsze po przerwie wakacyjnej seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Praktyczne aspekty reklamacji i dochodzenia roszczeń z tytułu umowy spedycji i przewozu drogowego towarów w relacjach międzynarodowych”.Seminarium, organizowane przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP, odbędzie się 30 września 2013 r. , w godz. 10:00 -14:30 w Centrum Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Biznesu Sp. z o.o., Sienna Center, budynek 3, ul. Sienna 73, sala Saturn/Jowisz.

Seminarium poprowadzi Pan Andrzej Sikorski, konsultant i trener, specjalista w dziedzinie spedycji międzynarodowej i transportu. Absolwent Ekonomiki Transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz wielu prestiżowych szkoleń i kursów min. we Francuskim Instytucie Zarządzania i Zrzeszeniu Prawników Polskich, od 28 lat praktycznie pracujący w spedycji międzynarodowej i transporcie.  

 

Zgodnie z tytułem spotkanie ma wymiar przede wszystkim praktyczny – ma na celu przybliżenie uczestnikom jak skutecznie składać reklamacje u przewoźnika i spedytora, jak przygotować "protokół o stanie przesyłki" oraz czym różni się "złożenie zastrzeżeń do towaru" od " dokonania reklamacji”.

Seminarium przeznaczone jest głównie dla logistyków, handlowców oraz osób korzystających z usług spedytora i przewoźnika.

Dla przedsiębiorców z sektora MŚP, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych oraz uczelni wyższych i start-upów, a także osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

 

Zgłoszenia na seminarium można dokonać do dnia 25 września br., poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej. 

Rekrutacja zakonczona !