PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Wielosektorowa międzynarodowa giełda kooperacyjna podczas VI Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w kolejnej edycji giełdy kooperacyjnej, która zostanie zorganizowana w dniach 11-12 października 2016 r. w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu z różnych branż, którzy poszukują międzynarodowych kontaktów biznesowych i technologicznych. Zeszłoroczna edycja giełdy przyciągnęła prawie 100 firm, w tym z takich krajów jak Armenia, Austria, Czechy, Francja, Niemcy, Turcja i Ukraina.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Giełda kooperacyjna to okazja do:

  • znalezienia partnerów do współpracy biznesowej i technologicznej,
  • wymiany doświadczeń,
  • poznania nowych rynków, projektów, technologii i rozwiązań.

Dzięki uczestnictwie w wydarzeniu uczestnicy mają możliwość odbycia wielu spotkań w jednym miejscu i czasie.

VI EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

W tym roku Kongres potrwa od 10 do 12 października i będzie poświęcony przede wszystkim innowacyjności, marketingowi oraz współpracy międzynarodowej. zagadnieniom innowacyjności, marketingu i współpracy międzynarodowej, w tym w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorzy kongresu zaplanowali szereg spotkań z przedstawicielami izb gospodarczych i sektora przedsiębiorczości z krajów Grupy Wyszehradzkiej. Podczas kongresu nie zabraknie też gości z Białorusi, Ukrainy, Francji, Niemiec, Iranu oraz Ameryki Północnej (USA) i Południowej. Więcej informacji nt. Kongresu znajduje się na stronie http://ekmsp.eu/pl/strona-glowna/.

JAK DZIAŁA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

  • Do 3 października 2016 r. uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie https://b2bharmo.com/Kongres2016/index.php/en/users/companylist.
  • Do 6 października 2016 r. zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • Na kilka dni przed wydarzeniem uczestnicy otrzymują indywidualne harmonogramy spotkań.
  • W dniach 11-12 padziernika 2016 r., w wyznaczonych godzinach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych, ok. 20-minutowych spotkań.

REJESTRACJA

Rejestracja, dostępna na stronie https://b2bharmo.com/Kongres2016/ potrwa do 3 października 2016 r.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty przejazdu i zakwaterowania.

 

Informacji udziela Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl