Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Stoisko narodowe na targach MEDICA, 13-16 listopada 2017 r. w Dusseldorfie, Niemcy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Rozwoju serdecznie zapraszają do skorzystania ze stoiska narodowego podczas targów branży medycznej MEDICA, w dniach 13-16 listopada 2017 r. w Dusseldorfie, w Niemczech.Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory przemysłu medycznego. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

 

 

files/download/2017/Aga Promianowska/NIEMCY/banner_original[1].png

Celem organizacji stoiska będzie promocja polskiej branży medycznej na świecie. Ofertę stoiska kierujemy do firm, które w targach Medica biorą udział jako zwiedzający i/lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na stoisku narodowym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze strefy b2b, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Korzystanie z polskiego stoiska jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, zakwaterowania oraz bilety wstępu na targi.

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.medica-tradefair.com/

W przypadku zainteresowania skorzystaniem z polskiego stoiska narodowego prosimy o kontakt na adres:agnieszka_promianowska@parp.gov.pl     

 

Jednocześnie zachęcamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w trakcie targów Medica:

http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/gielda-kooperacyjna-dla-branzy-medycznej-na-targach-medica-17-19112015-r-dusseldorf-niemcy.html