PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Polsko-brytyjskie spotkania biznesowe, 8 marca 2016 r., Warszawa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w imieniu Ambasady Brytyjskiej do udziału w polsko-brytyjskich spotkaniach biznesowych, które odbędą się 8 marca 2016 r., w Warszawie.Spotkania adresowane są do firm reprezentujących m. in. branżę lotniczą, motoryzacyjną, maszynową, technologii 3D, teleinformatyczną.

W dniach 7 - 8 marca br. Ambasada Brytyjska gościć będzie w Warszawie GREAT Mega Mission – misję handlową firm brytyjskich zainteresowanych rozwojem współpracy z polskimi firmami. Misja ta jest częścią długofalowego planu rządu brytyjskiego, którego celem jest zachęcenie jak największej liczby brytyjskich firm do prowadzenia działalności za granicą, a w szczególności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Delegacja składa się z 20 firm brytyjskich reprezentujących sektor zaawansowanych technologii produkcji (Advanced Manufacturing). Firmy te są zainteresowane zapoznaniem się z rynkiem polskim oraz nawiązaniem wstępnych kontaktów biznesowych z firmami polskimi.

Lista firm brytyjskich jest dostępna w załączonym zaproszeniu pod poniższym linkiem:

http://britishembassy.pl/ukti/upload_files/AdvancedManufacturingMegaMissionUKcompanies.pdf

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną możliwą liczbę spotkań o zapisach na poszczególne spotkania decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkania odbędą się  w godzinach 15.30 – 17.30 w Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl do 25 lutego br.

Formularz zgłoszeniowy

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Agnieszka Promianowska

Tel. 022 432 83 74

e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

 

Serdecznie zapraszamy!