PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Polskie stoisko na Mobile World Congress 2018

Zapraszamy przedstawicieli polskich firm z branży ICT do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas  międzynarodowych targów technologii mobilnych – Mobile World Congress, które odbędą się w dniach 26 lutego - 1 marca 2018 r. w Barcelonie.Nazwa wydarzenia: Mobile World Congress

Termin: 26 lutego - 1 marca 2018 r.

Strona wydarzenia: https://www.mobileworldcongress.com/

Lokalizacja: Barcelona, Hiszpania

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Niezależnie od tego, czy firma jest indywidualnym wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu. 

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audiowizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Mobile World Congress 2018, piszcie na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Informujemy również, że PARP podczas MWC będzie współorganizatorem giełdy kooperacyjnej EEN. Udział w giełdzie umożliwia uzyskanie 1 biletu wstępu na targi Mobile World Congress w niższej cenie !!! Więcej informacji na temat giełdy znajduje się TUTAJ.

 

Pełną listę wydarzeń, podczas których zorganizujemy podobne stoiska, znajdziecie na stronie https://ict.trade.gov.pl/pl/kalendarz-wydarzen/228460,kalendarz-wydarzen.html.


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Mobile World Congress 2018 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.