PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Platforma kooperacji Polonii i Polaków za granicą "World Meets Poland 2017", 24 - 28 kwietnia 2017 r., Hanower (Niemcy)

Pierwsza platforma kooperacji Polonii i Polaków za granicą WORLD MEETS POLAND, jako impreza towarzysząca targom Hannover Messe, ma wesprzeć swoją formułą polskie firmy oraz Polaków pracujących i studiujących na całym świecie.Platforma ma ułatwić i zintensyfikować networking, wymianę doświadczeń w zakresie wdrażania innowacji, rozwoju i transferu nowych technologii, zwrócić uwagę na synergię wynikającą z kooperacji polskich i polonijnych przedsiębiorców, naukowców, inżynierów i techników z partnerami z całego świata.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA ?

· Polaków zainteresowanych współpracą z Polonią i rozszerzeniem swojej działalności na rynki zagraniczne,

· Polonii i Polaków za granicą, chcących utrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe z Polską,

· Firm zagranicznych zainteresowanych kontaktami biznesowymi i inwestycjami w Polsce, pozyskaniem partnerów, kooperantów, podwykonawców, przedstawicieli handlowych oraz współpracowników z grona Polonii i Polaków za granicą,

· Osób poszukujących pracy lub praktyk w ciekawych firmach polskich, polonijnych i zagranicznych,

· Inżynierów i kadry technicznąej polskiej i polskiego pochodzenia, prowadzących działalność gospodarczą w Polsce i na świecie,

· Pracowników instytutów naukowych, ośrodków badawczych, parków technologicznych, zainteresowanych synergią nauki i przemysłu.


JAK TO DZIAŁA?

 1. Rejestracji dokonują Państwo na stronie internetowej pod linkiem https://www.b2match.eu/polandpartnership-hannovermesse2017/sign_up?forced=x.

 2. Podczas rejestracji należy dokładne wypełnienić wszystkich pola konieczne do założenia profilu uczestnika,

 3. Następnym krokiem jest dokonanie płatności lub wprowadzenie kodu promocyjnego,

 4. Profil uczestnika zostanie aktywowany po dokonaniu zapłaty oraz sprawdzeniu jakości treśći profilu przez administratora. Po sprawdzeniu profil staje się widoczny online w katalogu dla innych uczestników.

 5. Od tego momentu można kontaktować uczestników i umawiać z nimi spotkania. Deczyja o sposobie nawiązywania kontaktu jest pozostawiona uczestnikom:

  1. Spotkanie wirtualne:rejestracja od 3. kwietnia 2017 r. – nawiązanie kontaktu, organizacja, koordynacja wirtualnego spotkania oraz dalsze utrzymywanie kontaktu jest kwestią indywidualną uczestnika.

  2. Spotkania podczas Targów Hanowerskich 24.-28. kwietnia 2017 r.:

   • W przypadku spotkania odwiedzającego z wystawcą sugerowane jest spotkanie na stanowisku wystawcy,

   • W przypadku spotkania dwóch wystawców, proponowanym domyślnym miejscem spotkania jest stanowisko wystawcy zapraszającego do rozmowy,

   • W przypadku spotkania się dwóch odwiedzających targi, rozmówcom może być udostępniony stolik na stanowisku platformy B44/13 w hali 4.

 6. Dla zintensyfikowania networkingu, katalog uczestników zostanie upubliczniony osobom niezarejestrowanym i podany do informacji wystawców Targów Hanowerskich na tydzień przed otwarciem targów.


KOSZTY

Koszt udziału w platformie kooperacyjnej World Meets Poland 2017 wynosi 100,00 Euro (+VAT) i obejmuje:

 • rejestrację firmy/organizacji w katalogu uczestników

 • identyfikator potwierdzający uczestnictwo

 • bezpłatny bilet wejścia na Targi Hanowerskie 2017 dla uczestnika i osób towarzyszących na wszystkie dni trwania targów

 • udział w Polish Country Night - wieczorze narodowym, organizowanym przez Stanowisko Narodowe Polski (hala 3 stanowisko E04) w dniu 26. kwietnia br. o godz. 18:00

 • opiekę organizatora, wsparcie w przygotowaniu i koordynacji spotkań

 • wsparcie w organizacji miejsca spotkań podczas Targów Hanowerskich. Uczestnikom, którzy nie są wystawcami Targów Hanowerskich 2017 może zostać udostępnione miejsce na spotkanie

UWAGA:

Dla wystawców Targów Hanowerskich przewidziany jest kod promocyjny pokrywający 100% kosztów rejestracji.

W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt z organizatorem: worldmeetspoland@tradeoffice24.eu .
 

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu jest możliwa od 3. kwietnia 2017 r. do końca trwania targów – do 28. kwietnia 2017 r. włącznie.

Nawiązanie kontaktu, organizacja, koordynacja wirtualnego spotkania oraz dalsze utrzymywanie kontaktu jest kwestią indywidualną każdego uczestnika. Spotkania wspierane przez team organizacyjny planowane są na okres trwania Targów Hanowerskich w dniach 24.-28. kwietnia 2017 r. (Miejsce: Hala 4, Stoisko B44(13)).

UWAGA:Spotkania uczestnikow zaaranżowane w ramach platformy nie są ograniczone czasem ani miejscem trwania Targów Hanowerskich. Stąd też organizator nie przewiduje żadnych kar finansowych związanych z niewywiązaniem się z obowiązań względem swoich rozmówców. Organizator zastrzega sobie jedynie prawo do oceny jakości treści profili.

Więcej informacji na temat platformy WORLD MEETS POLAND dostępnych jest na stronie wydarzenia: www.tradeoffice24.eu .

Wszelkie pytania dotyczące udziału w networkingu na platofmie WORLD MEEST POLAND proszę kierować do p. Lidii Pietrzak: worldmeetspoland@tradeoffice24.eu