PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Misja gospodarcza na Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRESKON, 26-27 kwietnia 2018 r., Saloniki, Grecja

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do udziału w dofinansowanej misji gospodarczej na Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRESKON, w terminie 26-27 kwietnia 2018, Saloniki, Grecja.Misja adresowana jest do  kupców, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli sieci handlowych
i supermarketów z następujących sektorów:

·świeże owoce i warzywa,

·organiczne owoce i warzywa,

·pakowanie (materiały, sprzęt, wyposażenie),

·maszyny i urządzenia /przetwórstwo, ważenie, podnoszenie, przechowywanie, 

·transport & logistyka,

·laboratoria kontroli jakości.

Targi FRESKON są jedynym tego typu wydarzeniem skierowanym do sektora świeżych owoców
i warzyw w południowo-wschodniej Europie i na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Zeszłoroczna edycja targów przyciągnęła ponad 200 wystawców z 30 krajów i blisko 5000 odwiedzających z 37 krajów, w tym 150 kupców (tzw. hosted buyers). Więcej informacji: http://freskon.helexpo.gr/en

Poza udziałem w targach FRESKON, firmy będą miały również możliwość wzięcia udziału w konferencjach, seminariach i innych wydarzeniach towarzyszących targom, na których prezentowane będą aktualności dotyczące produkcji i handlu świeżymi owocami i warzywami.

Firma, która zostanie zaakceptowana przez organizatora otrzyma instrukcje dotyczące rejestracji na platformie B2B celem wyboru partnerów do spotkań.

 

KOSZTY:

Istnieje możliwość dofinansowania udziału w misji gospodarczej!

Wybrani przedsiębiorcy kupujący  (tzw. hosted buyers) będą mieli zapewnione przez HELEXPO: koszty przelotu, zakwaterowanie, transfery: lotnisko-hotel-lotnisko oraz hotel-targi-hotel, pomoc podczas organizacji spotkań B2B z uczestnikami targów.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji gospodarczej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://freskon.helexpo.gr/en

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Liczba miejsc jest ograniczona. Termin rejestracji upływa z dniem 26  marca br.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

 

Wstępny program

Formularz zgłoszeniowy    (wypełniony dokument należy przesłać na adres e-mail: m.nagy@sbbe.gr   - ośrodek Enterprise Europe Network w Salonikach)

Lista produktów (Hosted Buyer’s Preference List)

Warunki udziału w misji gospodarczej

Deklaracja