PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Misja gospodarcza do Grecji pod przewodnictwem Prezydenta Andrzeja Dudy, 20-22 listopada 2017 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza polskie firmy z branży zielonych technologii do udziału w organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH), misji gospodarczej do Grecji pod przewodnictwem Prezydenta Andrzeja Dudy, która odbędzie się w dniach 20 - 22 listopada 2017 r.W ramach misji odbędzie się Grecko-Polskie Forum Zielonych Technologii oraz spotkania B2B z greckimi firmami w Atenach. Serdecznie zapraszamy firmy i instytucje, szczególnie z branży ochrony środowiska, nauk przyrodniczych, energetyki, zielonych technologii, biotechnologii, czystej technologii i gospodarki odpadami oraz inne zainteresowane tematyką. Organizatorzy pokrywają koszty organizacji Forum i spotkań B2B w Atenach, transportu lokalnego oraz przygotowania i wydania wspólnego katalogu uczestników misji.

Koszty: przelotu (na trasie Warszawa–Ateny–Warszawa), zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem w Grecji przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. Rezerwacji hotelu i przelotu przedsiębiorcy powinni dokonać we własnym zakresie.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu: http://www.paih.gov.pl/misja_grecja_2017

Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem w misji. Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy uczestnictwa. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresami mailowymi:

  • agnieszka.lukasik@paih.gov.pl
  • agnieszka.palac@paih.gov.pl

Informacje dotyczące programu misji, jak również sugerowanych lotów i hoteli dostępne są w załączeniu.

Materiały do pobrania