PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Misja dla importerów z branży designu na Sycylię, 27-31.05.2015

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza polskich importerów z branży designu do udziału w misji na Sycylię, która odbędzie się w dniach 27-31 maja 2015 r.Do udziału zaproszeni są kupcy działający w następujących sektorach:

  • Płytki ceramiczne, z kamienia wulkanicznego i marmuru (do łazienek i kuchni)
  • Elementy wyposażenia wnętrz: ceramiczne, szklane, porcelanowe, z kutego żelaza, meble antyczne i nowoczesne
  • Płytki kamienne do użytku zewnętrznego
  • Posadzki miejskie

Uczestniczące firmy będą miały okazję nawiązać bezpośrednie kontakty z włoskimi producentami ww. produktów z Sycylii. Codziennie aktualizowana lista producentów, z którymi odbędą się spotkania znajduje się na stronie https://www.b2match.eu/sicilydesign/participants?c=46611

Informacja nt. branży designu na Sycylii

Wstępny program misji

Organizatorzy pokrywają wybranym firmom koszty przelotu, zakwaterowania, transferów z/na lotnisko, transportu lokalnego oraz wyżywienia dla jednego przedstawiciela firmy.

Wszystkie zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres organizatorów bridgeconomies@confindustriasicilia.it (w kopii na adres aleksandra_wadowska@parp.gov.pl) najpóźniej do 15 kwietnia 2015 r.

Główny organizator misji zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. Przy wyborze firm organizatorzy będą kierować się w szczególności możliwościami importowymi danej firmy i kolejnością zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Wadowska, aleksandra_wadowska@parp.gov.pl