PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Giełda kooperacyjna na targach Gamescom, 21-23.08.2018, Kolonia (Niemcy)

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji giełdy kooperacyjnej gamesmatch, która odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2018 r., podczas targów Gamescom w Kolonii.TARGI GAMESCOM

Gamescom to jedne z największych na świecie i największe w Europie targi gier komputerowych, odbywające się od 2009 r. w Kolonii. Poprzednią edycję targów odwiedziło 360 tysięcy gości, a swoją ofertę zaprezentowało tam prawie 900 wystawców.

Strona targów: www.gamescom-cologne.com

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA ?

Giełda kooperacyjna, organizowana przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network, przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier komputerowych i mobilnych.

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym na stronie giełdy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

UWAGA! Firmy oferujące usługi dla bisnesu (np. consulting) nie mogą samodzielnie dokonywać wyboru partnerów spotkań, mogą natomiast zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez innych uczestników.

Językiem spotkań będzie język angielski.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie biletu wstępu na targi Gamescom w strefie "Business Area" (http://www.gamescom.global/participation-and-planning/for-visitors/tickets-for-trade-visitors/tickets-for-trade-visitors.php). Uczestnicy pokrywają koszty transportu, zakwaterowania i biletów wejściowych na targi we własnym zakresie.

WAŻNE TERMINY

  • Rejestracja uczestników trwa do 15 sierpnia 2018 r.
  • Wybór partnerów do spotkań trwa do 15 sierpnia 2018 r.
  • Kilka dni przed giełdą każdy uczestnik otrzyma szczegółową agendę spotkań. 
  • W dniach 21-23 sierpnia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań (godziny trwania giełdy: https://gamesmatchgamescom2018.b2match.io/agenda).

Szczegóły giełdy, w tym rejestracja, dostępne są na stronie https://gamesmatchgamescom2018.b2match.io

Dodatkowych informacji udziela Sławomir Biedermann, slawomir_biedermann@parp.gov.pl