PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Giełda kooperacyjna EEN podczas targów teleinformatycznych CeBIT 2018

W dniach 19 – 22 czerwca 2018 r. w Hanowerze, podczas międzynarodowych targów teleinformatycznych CeBIT odbywa się giełda kooperacyjna Future Match, zorganizowana przez sieć Enterprise Europe Network. Jak co roku ośrodek EEN przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym ze współorganizatorów wydarzenia.Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, umówionych wcześniej spotkań. Spotkania trwają ok. 30 minut, a ich uczestnicy to przedstawiciele firm z różnych krajów działający w tej samej branży i poszukujący zagranicznych partnerów biznesowych.

files/download/2017/Anetka Gromska/CEBIT1.jpg

W tej edycji giełdy do udziału w wydarzeniu zarejestrowało się 245 przedsiębiorstw z 29 krajów świata, w tym 25 firm z Polski. Łącznie wszyscy uczestnicy umówili 757 spotkań b2b. W ponad 200 spotkaniach wezmą udział firmy z Polski.

files/download/2017/Anetka Gromska/CEBIT.jpg

Targi CeBIT to jedna z najważniejszych na świecie imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Co roku wydarzenie odwiedza ponad 800 tysięcy zwiedzających, a swoją ofertę prezentuje ponad 3000 wystawców z 60 krajów świata.