PARP
EEN
Wsparcie biznesu
w zasięgu ręki

Forum Polskiej Gospodarki i Turystyki, 3 czerwca 2014 r. Bruksela

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli i POIT zapraszają polskie firmy z branży meblowej, kosmetycznej, jachtowej, mody, IT/ICT oraz rekreacji i spa do udziału w charakterze wystawców w Forum Polskiej Gospodarki i Turystyki, które odbędzie się 3 czerwca 2014 r. w Brukseli.Forum organizowane z okazji 25. rocznicy przemian gospodarczych w naszym kraju ma na celu promocję w Belgii atrakcyjności polskiej gospodarki oraz polskich osiągnięć z ww. branż.

 

Branże te zostały wyselekcjonowane na podstawie rozmów z przedstawicielami najważniejszych belgijskich organizacji gospodarczych, które są żywo zainteresowane nawiązaniem kontaktów z polskimi firmami reprezentującymi przedstawione sektory.

 

Podczas Forum zorganizowana będzie wystawa polskich produktów i polskiej oferty gospodarczej uczestniczących firm, jak również spotkania B2B z przedsiębiorcami belgijskimi.

 

Ambasada RP, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Brukseli i Polski Ośrodek Informacji Turystycznej pokrywają koszty: wynajęcia powierzchni konferencyjnej, organizacji stoisk wystawienniczych, lunchu dla gości; promocji wydarzenia i koordynacji informacji na stronach internetowych WPHI oraz Facebook, zapewnienia uczestnictwa gości belgijskich.

 

Uczestnicy Forum pokrywają koszty przyjazdu i zakwaterowania we własnym zakresie.    

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Forum, bardzo prosimy o pilny kontakt z WPHI:

Tel. +32 2 7716754
Krzysztof TUROWSKI - kierownik Wydziału - krzysztof.turowski@trade.gov.pl 
Kazimiera POMIANOWSKA - II sekretarz - kazimiera.pomianowska@trade.gov.pl 

 

W korespondencji z WPHI serdecznie prosimy o powołanie się na PARP.